O nás

Šimon z Travel Monday

Šimon

Pětadvacetiletý sportovec a cestovatel tělem i duší. Mít možnost pracovat odkudkoliv byl můj cíl už na střední a tak jsem si za ním šel. Nyní bydlím full time v Emilovi. Pracuji jako marketingový ředitel pro Britskou firmu a její projekty Coinmate.io a Confirmo.net. Pomáhám i menším klientům a hlavně se je snažím vzdělávat v oblasti online marketingu, aby je nemohly agentury jednoduše oblbovat a jejich spolupráce byla příjemnější. 

Decci

Decci je náš nalezenec. Nevíme, kolik ji vlastně je. Víme jen, že měla fakt blbý osud a hodně se všeho bála, když jsme ji našli. Ještě k tomu měla nehodu a veterinář hrozil amputací přední ťapky. Nakonec jsme ho přesvědčili a pacinku jsme zachránili. Od té doby dostává jen a jen lásky ať už od Šimona nebo od Kristýnky, z projektu Za Normální Holky, co ji zachránila život. Lásku ale dostává ode všech, co ji poznají. Je to neskutečný mazel a tak vděčný pes! Málem bych zapomněl, že je to i psí influencerka na instagramu.

Decci
Emil

Emil

Emila mám od Srpna 2019, kdy prošel drobnou přestavbou. Je to Renault Master rv.2006 s 2,5l naftovým motorem. V létě jsem naměřil spotřebu 7,7 litrů na 100km. Nádrž na 100l nafty, z které si bere i nezávislé topení. Velký solár a velká baterie z něj dělají prakticky soběstačný vůz. V zimě je to ovšem trochu horší. S občasným nastartováním to zvládnu na jednom místě i týden, ale není to taková pohoda. Zajímavou zkouškou bude i léto. Emil je dělaný jako stealth camper a funguje skvěle. Už jsem spal i v Praze na Anděli a nikdo si nevšiml. Nějaké mouchy má, ale zase to byl naprosto úžasný deal! O Emilovi si můžete víc přečíst zde.